Martin Petro WNBF Pro Lifetime Natural Bodybuilder & Massage Therapy Specialist

References

Matej Slivoň

 Martina Petra som oslovil ohľadne spolupráce mojej ďalšej prípravy po neúspešnej súťažnej sezóne v roku 2015, kde sme sa stretli na súťaži UKDFBA v Anglicku. Martin v ten večer získal svoju profesionálnu kartu a absolútne prvenstvo, mne súťaž nevyšla. V tom momente som vedel, že potrebujem vyhľadať pomoc ak sa chcem zlepšiť.

Koncom roku 2015 mi Martin vypracoval jedálniček a tréningový plán a po spoločnej konzultácii sme si stanovili cieľ súťaže na jeseň v roku 2016.

Celá príprava bola konzultovaná tak, aby som postup, ktorý som mal naplánovaný chápal ako snahu pribrať a udržať svalovú hmotu. Po prvom mesiaci všetko naznačovalo tomu, že to tak bude.

Za 12 mesiacov pod vedením Martina sa moja váha v mimo súťažnom období vyšplhala na 93,7 kg.

Potom samotná príprava na súťaž, ktorá trvala 5 mesiacov, moju váhu znížila na 80kg. Takže ak to zhrniem detailnejšie tak za jeden rok som nabral neuveriteľných 1000 gramov svalov, ktoré na mojej postave vyzerali ako 3-5 kg. Neskutočný progres, ktorý som nikdy predtým nemal, a to len vďaka Martinovi a jeho prístupu.

Hodnotím to ako obrovsky impulz kráčať práve v jeho šľapajach a stáť sa najlepším vtom, čo robím. Moju dôveru si získal Martin už pred rokom a vo vzájomnej spolupráci pokračujeme aj naďalej. Aj týmto sa chcem poďakovať môjmu trénerovi, ktorý sa chová ako skutočný šampión s pokorou, trpezlivosťou, a s vnútorným pokojom. Martin je príkladom toho, akým človekom sa chcem stať i ja.Samuel Aidi

 

 

Martina jsem potkával cvičit v Holmes Place, vypadal dobře a líbil se mi i jeho trénink. Martina jsem si našel na jeho webové stránce s tím, že budu chtít připravit na závody v naturální kulturistice. Věděl jsem toho o výživě málo, ale díky Martinovi jsem získal přehled jak ve stravě, tak v tréninku. Pod jeho vedením jsem se připravoval na svoje první závody v naturální kulturistce. Martin má v tomhle směru obrovské znalosti získané dlouholetou praxi a jeho rady jsou k nezaplacení.
 Vladimír Miškanič

 

 

 

S Martinom sa poznám už niekoľko rokov respektíve od základnej vojenskej služby. V priebehu času sme sa obidvaja nezávislo na sebe presťahovali do Prahy. Keď som zistil že pracuje ako osobný tréner vo fitness centre, netrvalo dlho a začal som využívať jeho služby.

 

 

 

Ako trénera som ho predtým nepoznal a ani som žiadneho iného trénera nenajímal takže žiadna predchádzajúca skúsenosť. Martinov prístup k práci (trénigu) je prepracovaný s ohľadom na potreby zverenca, s prihliadnutím na jeho psychické a fyzické možnosti tiež s možnosťou konzultovať ako sa správne stravovať aby bol tréning čo najefektívnější. Vie ako namotivovať človeka k cvičeniu a pripraviť mu treningový plán na mieru.

 

Alan Vavroch

 
Martina jsem potkal v roce 2014. Již na první pohled byl vidět, že je v super kondici a protože fitness trenér je ten nejlepší motivátor, vybral jsem si právě jeho, aby mi pomohl posunout se ve svém snažení o zlepšené mé formy zase o kousek dál. Řadím se již k seniorův 40+ takže můj tréning bylo nutné přizpůsobit mým reálným schopnostem a možnostem. Pro Martina nebyl problém vybrat vhodné cviky a naordinovat je tak, abych po relativně krátké době viděl progres, který mě pak motivoval jít dál a naložit si víc. Martin mi poradil i při výběru vhodné stravy a rád se podělil i o své osobní tréningové zkušenosti z dob jeho kulturistické slávy. Rád ho doporučím jako skvělého kondičního fitness trenéra. 

Ema Džuganová
 

 

Martinov jedálniček mi veľmi pomohol a naučil ma, čo mám jesť a kedy. Naučila som sa zdravo stravovať a variť a uvedomila si dôležitosť a význam zdravého jedla. Nie vždy to bolo ľahké ale stálo to za to. Je to životný štýl a je potreba si to uvedomiť. Ak by niekto potreboval poradiť s jedlom, schudnúť alebo nabrať svalovú hmotu, tak Martin je ten pravý.

 

 
 
Denisa Frecerová

Martina jako trenéra mohu jen doporučit, cvičení s ním je i pro lenocha jako já zábava! Našel způsob, kterým mě nenásilně přivést k pravidelnému cvičení, vše mi vždy perfektně vysvětlil! Díky němu jsem chodila cvičit opravdu ráda, na trénink byl vždy skvěle připravený, cviky měnil a přizpůsoboval různým situacím. Mým cílem bylo něco málo shodit, díky Martinovi jsem nejen shodila, ale hlavně se zpevnila!

Martin není jen výborný trenér, ale i skvělý člověk! Při tréninku s ním se člověk sice pořádně zapotí, ale stojí to za to!

 
 
Elizabeth Podolanko O’Keefe
 
Dear Martin,

 

 

 

I first met you when I took an AbsExpress class to work on improving my core strength. The reason for wanting to improve my core was that after years of lots of cardio exercise and then 6 months of doing not much exercise, I was experiencing terrible lower back pain. I had been to the Doctor, Physiotherapy and taken pain relief medication. All of these had improved the situation but I was still not back to normal so I wanted to find some form of exercise that would really help me improve the problem and prevent further injury.

 

 

 

At the end of the class you convinced me to try strength training. I was a bit skeptical about the idea but was willing to try. If someone had told me that I would take training sessions with a body builder I would never have believed it. 

 

 

 

Since I started training with you I feel so much better. You gave me exercises that were challenging but not so hard that I couldn’t do it. Each session got gradually more difficult and I could really feel the improvements. Not just in my back but in my overall health. You set me on a new and different path to fitness and I haven’t looked back. Even now when I train and it’s getting tough I can hear your voice saying “Come on! CAN DO IT!!” Thank you!!

 

Natalie Hurtado

 

 

Thank you Martin for being an exceptional trainer. You have motivated me to reach my goals. 
Petr Rabusic

 

 

Když jsem začínal s tréninkem s Martinem, byl jsem úplný začátečník a nevěděl jsem, co očekávat. Tréninky s Martinem byly profesionální, zábavné a nikdy mě po nich nic nebolelo (byť jsem tréninky druhý den cítil). Martin dokáže velmi dobře odhadnout schopnosti, nenápadně zvyšuje zátěž, tréninky obměňuje, takže jsou vždy pestré. Kromě toho rád poradí ohledně stravování a dokáže si poradit s mou leností.“

 

 

 

Lukáš Racz

 

Martin je absolútne skvelý tréner. Pri spoločných tréningoch vychytal každú moju chybu a tréning tak bol maximálne efektívny. V kombinácii so správnym stravovacím plánom boli výsledky zaručené. Martina vrelo odporúčam každému, kto so svojim telom chce niečo urobiť.

 

 

Miroslav Medvec

 

Cvičeniu sa venujem už dlhšie ale až keď som požiadal o pomoc Martina, tak som si cvičenie začal užívať na 100%. Už to pre mňa nie je povinnosť ako to bolo predtým ale zábava. Zlepšil sa môj výkon u tréningu tak ako aj technika a progres je oveľa rýchlejší. Martin má skúsenosti a prax, ktoré sú potvrdené aj jeho skvelými výsledkami na súťažiach, ktorých nie je malo. Ďakujem Martin, že si mi ukázal tu správnu cestu!

 

 

Pavel Žáček

 

Když jsem přišel poprvé za Martinem, hned jsem věděl, že je to ten pravý člověk a budeme si rozumět.
Na prvním tréninku jsme si vřele popovídali o tom co vlastně od cvičení očekávám a dali se do práce.
Musím uznat tréninky byli ze začátku pro mě dost náročné, kolikrát jsem odcházel málem i po čtyřech, dokonce byl problém jen udržet skleničku v ruce. A za to Martinovi můžu jen poděkovat. Postupem času jak rostla moje fyzická zdatnost a síla upravovali se i tréninky. Každý trénink byl originál, jen díky Martinovi.
To že rostla moje fyzická zdatnost a síla nebylo jen o tréninku, ale také hodně o stravě. S čím mi pomohl Martin sestaveným jídelníčkem na míru. Samozřejmě po dohodě právě s Martinem se dle potřeby upravil i jídelníček.
Celkově jsem s Martinem strávil 2,5 roku, mohu jen říci PROFESIONÁL se v něm nezapře. Co říci o Martinovi na závěr. Skvělý trenér, výživový poradce, který velice rád se vším poradí. 
Pokud má někdo zájem cvičit, mohu MARTINA jen doporučit!

 

Richard Barry

 
Before I started training with Martin the hours I spent in the gym were basically a waste of time. I used to gym, get pumped and never had any long lasting effects or gains due to the mistakes in my routine and my diet. Martin created a routine to build my core strength accompanied with a detailed diet that I followed for 6 weeks. Things changed for the better almost immediately. Within 4 weeks I was pushing more weight than ever before and the lean diet for bulking made me gain no fat keeping me healthy and looking good. I can honestly say that if you follow Martin’s plan for your goals you will reach them and you’ll be surprised by what you can achieve. He will help you and motivate along the way and not let you journey through it alone. As Wnbf World Champion, Martin has the track record to prove that what he does works, and that with hard work and dedication you can be the best without the use of steroids or any unhealthy supplements.

 

I would recommend his skills to anyone no matter if you’re a beginner or a pro.

 

 
Anna Tejklová, módní návrhářka

Na tréninky s Martinem jsem se vždy těšila, měl všechno skvěle nachystané, zkrátka profesionál. Sám je příkladným sportovcem, což je pro klienty motivace. Poradil mi moc dobře i s jídlem. Martina mohu jen doporučit!” 

Markéta Matysová

 
Martin mel profesionální a přátelský přístup. Tréninky sestavoval na míru v závislosti na pokroku jednotlivce a velice mě bavily, na každý trénink jsem se těšila. Uvědomovala jsem si, že člověk se má stále co učit. I když to mnohdy nebylo lehké, tak jsem věděla, že s pevnou vůli a disciplinou, se dá všechno zvládnout. A v tom byl Martin skvělý, protože mě vždycky věděl perfektně motivovat!Martina Vám mohu jenom doporučit!

Tomáš Medvec

 
S cvičením som začal len nedávno. Rozhodol som sa konečne spraviť niečo so svojim telom a hlavne nabrať svalovú hmotu. Keďže som v tomto smere začiatočník, tak som sa s pomocou obrátil na Martina. Osobne ho poznám a viem o ňom že je to profesionál v tomto smere, ktorý dosiahol veľké úspechy. Martin neváhal a našiel si na mňa čas a pomohol mi. Zostavil mi tréningový plán podlá ktorého som začal na sebe pracovať. Ak potrebujem poradiť tak sa na neho môžem vždy obrátiť a viem, že mi s tým pomôže. Martina odporúčam rozhodne každému, je to profesionál ktorého táto práca baví a dáva do toho všetko. Ďakujem Martin.

 

Matúš Mlynár


Cvičím stále ako mi to čas dovolil( keďže gastro práca dosť človeka ubíja aj psychicky) a keď som spoznal kamaráta ,ktorý chodil pravidelne tak som sa pridal a začali sme na Prahe 4. Tam som spoznal Coach-a Martina. Po čase som sa ho pýtal na tú a takú vec ako zlepšiť tento cvik a vždy mi poradil veľmi dobre. Neskoršie sme sa dohodli na pravidelných tréningoch a urobili si plán. Myslím, že nikdy som sa za takú krátku dobu nezmenil tak fyzicky ako po tréningoch s Martinom. Super-série do limitov po ktorých človek bol rád keď si otvoril dvere a prezliekol sa… Ale potom je človek rád, keď  sa pozrie do zrkadla a povie si ,že “wow to som ja?!” Takže nemôžem dať na Martina dopustiť! Velikán v zdravej výžive ,fitness a naturálnej kulturistiky. Veľké ďakujem!

Michael Messerschmidt


I have been training with Martin for about 3 years and his impact on my training and the efficiency of it was significant. Having trained with other personal trainers before he can really make a difference in your workout. 

Martins knowledge and his dedication to your training is outstanding. He will develop your fitness level according to your needs. In addition to this, I always enjoyed the lessons. I had to stop the training as I moved out of Prague and left the Gym, knowing he became more that an instructor, he became a friend. Thanks Martin!

Eva Kleňhová

 před 71kg / po 57kg

 

Rozhodnout se, že začnete cvičit a na pomoc si vezmete osobního trenéra, není vůbec jednoduché. Stejně tak ale není jednoduché cvičit efektivně a mít výsledky bez jeho pomoci.
Když jsem se seznámila s Martinem, už jsem nějakou chvíli cvičila, ale začínala mi 
docházet motivace, protože výsledky nebyly takové, jaké bych si přála, i přesto, že jsem pár kilo shodila. Začínala jsem si říkat “Vykašlu se na to”. A právě v tuhle dobu jsem se setkala s Martinem, který mi nabídl pomoc. Ze začátku to nebylo vůbec jednoduché. Martin po mě chtěl cviky, které jsem nikdy nedělala a připadaly mi těžké, ale postupem času jsem zjistila, že to není tak hrozné, jak se zdálo. Martinem sestavené tréninky jsou přizpůsobené na míru každého klienta tak, aby se dostavily výsledky. K tomu všemu Martin dokáže skvěle povzbudit a motivovat. Každý trénink je prostě zážitek a opravdu se nenudím. Martinova důslednost v provádění cviků mi maximálně vyhovuje a díky ní se dostavily výsledky, po kterých jsem toužila.


Nebojte se cvičit s osobním trenérem, protože to je ta nejlepší cesta, jak začít.  A hlavně vydržte ve svém snažení. I kdyby byla spousta důvodů, proč to vzdát, hledejte důvody, proč to nevzdat!

Šárka Bělunková 

 

Kdyby se mě někdo zeptal jak začít cvičit v posilovně, má odpověď by určitě byla “Zkus osobního trenéra”.
Jsem člověk, který nemá vůli vydržet dlouhodobě cvičit a každý další začátek je pro mě těžký.
Navíc k posilovně jsem měla spíše negativní vztah, který byl podpořen “chybným” cvičením a přístupem mého tehdejšího okolí.
 
Proto jsem byla ráda, když jsem poznala Martina. Z prvního setkání jsem měla obavy. Já – ne zrovna štíhlá starší žena a on – kulturista. Naše první setkání bylo však velice příjemné, stejně jako každé další.
Martin se snaží své klienty opravdu dobře poznat, jaké mají cíle, čeho chtějí dosáhnout a co je jejich motivací. Dokáže připravit trénink na míru každého jednotlivce podle jeho individuálních potřeb.
Můj čas strávený s Martinem v posilovně byl vždy využitý na 100%. I když jsem spáč, vstávala jsem ráno v 5 hodin, abych si mohla jít “dát do těla” a stihla další pracovní povinnosti. Po cvičení jsem měla pokaždé skvělý pocit.
 
Takže, jestli hledáte trenéra, který rozumí tomu, co dělá, je své práci plně oddán a zároveň je milý, sympatický a trpělivý, tak určitě zamiřte za Martinem. Martin je ta správná volba!!!

Katarína Rašovcová 

 
S Martinem se cvičí velice dobře. Je to profesionál kreativní ve cvičení – rozhodně jsem se nenudila 😉 Je velmi spolehlivý, pečlivý a zároveň umí člověka povzbudit a nakopnout. Ve cvičení mu plně věřím, ví co dělá a dělá to dobře. Vytvořili jsme team, ve kterém se hladce spolupracovalo a já šla domů spokojená, uvolněná, v radostné náladě po cvičení a vždycky o kus zdravější. Můžu jenom doporučit!

Michaela Torstenová 

 
S cvičením jsem začala asi před 8 měsíci. Nebyla jsem tehdy v příliš dobré fyzické kondici a do cvičení se mi moc nechtělo. Měla jsem o 10 kg více než nyní. Martin mě naučil nejen jak správně cvičit, ale dodal mi také počáteční jistotu, kterou jsem potřebovala, abych do fitness vůbec začala chodit (znáte ten pocit, kdy nejste úplně ve formě a připadá vám, že se všichni dívají jen na vás?). Martin mi pomohl najít a udržet vnitřní motivaci a věřit ve výsledek, který byl pro mě na začátku jen těžko viditelný.  Věděla jsem, že on mi věří a to mi pomáhalo ve chvílích největších pochybností. Při tréninku měl vždy dobrou náladu a přátelský a lidský přístup. Zejména však oceňuji jeho vnitřní integritu a zápal pro cvičení. Zhubla jsem s jeho pomocí 10 kg, srovnala si priority a cítím se mnohem lépe. Přede mnou je ještě dlouhá cesta, ale už se po ní jde mnohem snadněji. Navíc každý trénink s Martinem mě opravdu baví. Pokud nechcete jen trenéra, ale opravdového průvodce, pak je Martin ten pravý!

Martin Veselý 

 
Již několikrát jsem začínal posilovat, vždy to skončilo nezdarem. Cvičil jsem sám nebo s někým kdo již chodil cvičit, ale bez dohledu a valného výsledku – vždy mě to nakonec “unavilo” a nechal jsem toho. V práci jsem se dal do řeči s kolegou u kterého jsem zaregistroval změnu, doporučil mi Martina. Chtěl jsem zhubnout a nabrat svaly… Musím přiznat, že poprvé jsem šel za Martinem s obavami, je mi již 46 a říkal jsem si “sakra to jsem zvědav, co se bude dít a jestli to vůbec dám”. Byl jsem velice překvapen Martinovým přístupem a nadšením pro cvičení. Cvičení mě chytlo a jsou vidět první výsledky a to vše jen díky tomuto skvělému člověku a jeho přístupu. Dnes si již nedokážu svůj život bez činek představit a to jsem nikdy nebyl sportovec. Martine díky za Tvůj přístup, který mě dostal na tu správnou cestu… A vy ostatní neváhejte, Martin je opravdu odborník a profesionál na kterého se můžete obrátit s naprostou důvěrou.

 

Dáša Strnadová

 
Všichni lidi, co se rozhodujete jestli cvičit nebo ne, zkuste to s Martinem. Já s ním trénuji od jara a je to na mě znát. Dobře se cítím a mám dobrou náladu. Když jsem přišla na první trénink tak jsem nevěřila, že vydržím, ale opak byl pravdou, chodím stále a na trénink s Martinem se vždycky těším.

Zuzana Schmutzová

Původně jsem chtěla využít služeb osobního trenéra jen na první hodinu, aby mi ukázal jak se cvičí na jednotlivých strojích a řekl pár základních rad ohledně posilování a strečinku. Přístupem Martina jsem byla ale tak nadšená, že jsem jeho služeb využívala pravidelně několik měsíců. Nejenže mi dal spoustu užitečných rad a pod jeho vedením se mi podařilo vytvarovat postavu a zbavit se bolestí zad, ale musím ocenit hlavně jeho osobní přístup. Záleží mu na každém klientovi, kterého se snaží neustále motivovat a na to, že je mistr světa je skromný a jak bych tak řekla „normální“, má smysl pro humor, takže se s ním člověk ve fitku i zasměje. Jeho motivace a optimistický pohled na svět je neuvěřitelně nakažlivý!

Jana Jobbágyová

 
Fitko navštěvuji již několik let. Přednedávnem jsem ve fitku začala spolupracovat s Martinem a musím uznat, že tréninky jsou vynikající. V průběhu cvičení mi je podrobně vysvětlováno, který cvik na co slouží, je sledována technika jednotlivých cviků a zároveň dodávaná obrovská podpora stále víc a víc překonávat sama sebe. Je pravda, že někdy je to pořádná makačka, ale stojí to za to a výsledky se pěkně dostavují. Určitě Martina doporučuji, je to příjemný člověk a obrovský profesionál.

Lucie Moravcová

Vždycky jsem cvičila sama. S chutí, ráda, ale chaoticky a bez cíle. Moje životospráva byla bídná, stejně jako výsledky mého snažení. Žádná snídaně, dvě jídla denně (hlavně nepřibrat na tuku, že…), hodiny a hodiny strávené na běžeckém trenažéru a kulatý zadek stále nikde. Setkání s trenérem Martinem pro mě bylo zlomové. Vnesl pořádek do mého jídelníčku, cvičebního plánu a hlavně do hlavy, protože tam všechna snaha a touha začíná a končí. Začala jsem hodně jíst, ještě víc silově makat a také relaxovat v ten správný čas, což pro mě byla novinka. Moje vysněná postava totiž neroste v posilovně, ale ve chvílích regenerace. Aha!  Za několik týdnů pod jeho vedením jsem nabrala více svaloviny, než za celý uplynulý rok. Právě Martin mě naučil říkat “udělám to” místo “chtěla bych”. Naučil mě plánovat, mít cíl, protože cíl je základem úspěchu. A tak jsem si naplánovala svůj první závod v kategorii Bikini fitness. Čeká mě spousta dřiny a odříkání, ale jsem v těch nejlepších rukách, kdo jiný mě připraví lépe, než mistr světa? Tak makejte, nikdo jiný to za vás neudělá, ale může vás k tomu hezky “nakopnout” 🙂

Anička Klugerová

 
Pod Martinovým vedením jsem aktivně trénovala pár měsíců. Ač mi cvičení ve fitku přišlo ze začátku trochu na hlavu a přiznávám, že jsem se i v posilovně plné vyrýsovaných obrovských borců styděla pohybovat, tak Martin mě tímhle světem suverénně provedl a zapojil mě do něj tak, abych se cítila v pohodě. Z profesionálního vztahu trenér – klient se postupně vyvinul vztah přátelský. Bohužel již nepobývám tolik v Praze, abych s Martinem mohla stále trénovat. Ale už si podle tréninkového plánu sestaveného Martinem dokážu sama všude zacvičit a občas si dám trénink s Martinem pro srovnání a opravení chyb 🙂 Martine DÍKY, doporučuji Tě všude a všem!!

Štěpán Hrbek

Po šesti letech tréninku v různých posilovnách jsem poznal Martina na Praze 4. I přesto, že jsem chtěl už spíše rýsovat, jsem poznal spoustu nových technik a různorodých cviků. V každým tréninkovým plánu byla nějaká novinka, která mě naprosto nadchla. Každý plán je perfektně sestavený na míru mým možnostem a cílům. Martin vždycky dokáže na-motivovat a vyhecovat. Je velmi pozorný, co se týče techniky provádění cviků, což je velmi zásadní pro celkovou efektivnost. Díky jeho vedení, jsem se stal víc všestranný, doladil jsem partie, který jsem trochu zanedbával a se svojí postavou jsem konečně spokojený.
Martina bych určitě doporučil všem. Je to strašně příjemný člověk a skvělý profesionál.

 

 

Honza Doubek

 
Cvičení pod vedením trenéra jsem podstoupil z důvodu, abych změnil svoji postavu, zlepšil kondici a začal lépe jíst. Začal jsem jako naprostý amatér, který zná jen základní cviky na strojích. Cvičením pod Martinovým vedením jsem se naučil jaké cviky provádět, jak je provádět a jak u nich dýchat. Dále jsem získal jídelníček společně s doporučením přírodních doplňků. Po těžké dřině na začátku, než si tělo zvyklo, se dostavily úspěchy a cíle, které jsem si vytyčil. Cvičením jsem navíc získal psychickou pohodu a jelikož jsem s Martinem cvičil ráno, tak mě energie nabyla vždy na celý zbytek dne. Po třech měsících se cvičení odrazilo i na mém zdravotním stavu. Všeho jsem dosáhl pomocí Martina. 
Cvičení s Martinem mohu jedině doporučit lidem, kteří opravdu chtějí se svou postavou něco udělat. Martina bych označil jako profesionála ve svém oboru. Je to člověk se skvělou osobností, který je přátelský a komunikativní.

Jakub Vaňous

 
Dělám u PC a na zadku sedím asi 15 hodin denně a proto jsem začal hledat cestu kde vybít přebytečnou energii a zároveň udělat něco pro své zdraví i ego. Cvičení pro mě byla jasná volba. Začal jsem cvičit doma a po cca pul roce jsem se na popud mého kamaráda vydal do posilovny a na jeho radu jsem se rozhodl vyzkoušet cvičení pod odborným dohledem. Tím odborným dohledem se pro mě stal Martin, který mi pomohl s cvičebním plánem, jídlem ale hlavně s cvičením jako takovým. V životě bych nevěřil kolik věcí jsem dělal špatně a jak moc špatných návyků a vědomostí jsem nabyl samostudiem na internetu. To už je dnes naštěstí, díky Martinovi, minulostí. Cvičením pod jeho dohledem jsem získal nejen vědomosti, které mi pomáhají cvičit správně, efektivně a samostatně, ale hlavně motivaci jít dál a nenechat se odradit počátečními nezdary.

Pavla Halabrínova

 

Lepšího trenéra jsem nikdy nepotkala, tolik motivace, napětí a touhy cvičit jsem poznala jen s Martinem. Po každém tréninku jsem se těšila na ten další. Na těle jsem pozorovala pozitivní změny a na duši se cítila báječně. Martin sestavuje perfektní kruhové tréninky na míru, které vám pomohou tvarovat tělo, pořádně se potit a ještě se u toho budete lépe cítit. Mohu vám Martina jen plně doporučit.

 

 

Michal Pavelka

 

 

Cvičím teprve krátkou dobu a začal jsem hlavně z důvodu změny životního stylu a vybudování svalové hmoty. Jelikož bydlím kousek od fitness centra, kde Martin pracuje, rozhodl jsem se toho využít a poprvé zkusit cvičit pod vedením trenéra. Ze začátku jsem měl obavy, jak trénink bude probíhat. Mé obavy byly ale zbytečné, protože Martin je opravdu profesionál! Po zjištění informací o mém životním stylu se Martin pustil do práce a sestavil mi trénink přímo na míru. Při každém cviku mě důkladně kontroluje a případně opraví, aby cvik byl dokonalý. Cvičení mě hned začalo bavit, protože mám jistotu, že jsem pod dohledem zkušeného trenéra. Po nějaké době mi Martin pomohl i jako výživový poradce a sestavil mi jídelníček, aby mé tělo mělo dostatek potřebných látek a já se cítil skvěle. Jelikož se tělo cvičením formuje, tak je potřeba i měnit tréninkový plán a na to je Martin nejlepší. Ve cvičení chci určitě pokračovat, protože je to dobré pro mé tělo a cítím se lépe! Martina vám mohu jen doporučit, protože je to profesionál a důležité je to, že ho jeho práce baví a dává do toho všechno. Navíc se neustále o kulturistiku zajímá a absolvuje různé soutěže.

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Massage Package

Book Now

You can contact me directly through:

Or you can drop me an e-mail 

Online Training & Consultations

Book Now

Here you can order your new nutrition plan, training plan, or individual consultation.
Let me know your preferences and together we will find the right solution for you.

You can contact me directly through:

Or you can drop me an e-mail 

Personal Training Package

Book Now

You can contact me directly through:

Or you can drop me an e-mail